پرش به محتوا

محصولات و خدمات

نرم افزار یکپارچه آمار

 

داده یکی از مهم ترین منابع استراتژیک مدیران و کارشناسان می باشد، لذا این سامانه امکان دسترسی سریع و آسان به داده ها را برای هر کاربر فراهم می نماید تا براساس سطوح دسترسی بتوانند داده ها را مشاهده یا گزارش گیری نمایند و از آخرین تغییرات داده ها آگاه شوند. 

امکان مشاهده گزارش به صورت نقشه و نمودار با سری زمانی و انیمیشن و همچنین دانلود نقشه و نمودار و گرفتن خروجی اکسل از داده ها و تهیه گزارش پیشرفته با امکان محاسبه رتبه، سهم از کل، نرخ رشد و ... را فراهم می آورد.

مستندات معرفی محصول

نرم افزار زیرساخت داده مکانی

 

این نرم افزار با ایجاد لایه های جغرافیایی و پشتیبانی از انواع داده با فرمت های مختلف و همچنین امکان اعمال اسلوب به لایه ها،  زیرساخت داده مکانی جامع و قدرتمندی را فراهم می آورد. 

همچنین قابلیت تعریف ومدیریت انواع فراداده برای لایه انتخابی و افزودن مخزن داده و امکان اضافه کردن مدل های سه بعدی،  استفاده از سرویس فرنگار و سرویس تصاویر واسلوب ساز از ویژگی های دیگر این نرم افزار می باشد.

مستندات معرفی محصول

نرم افزار هوش سازمانی

 

مجموعه ای از ابزارها و قابلیت ها می باشد که نیازمندی های یک سازمان را در سطوح مختلف پوشش می دهد و به مدیران جهت تصمیم گیری مبتنی بر داده کمک می کند.این نرم افزار ابتدا بانک اطلاعاتی قوی از داده ها ایجاد می نماید و در نهایت خروجی ها و شاخص های مورد نظر را به صورت کاربردی ترین حالت در قالب نقشه، نمودار و جدول در اختیار قرار می دهد.

نرم افزار پایش جهش تولید

 

بخش صنعت (تولید کارخانه ای) یکی از مهم ترین بخش های اقتصادی کشورهاست که نقش مهمی در تولید و اشتغال کشورها دارد. حوزه صنعت یکی از حوزه های مهم و تاثیر گذار در توسعه کشورها محسوب می گردد. پایش تولید و سرمایه گذاری کارگاهی برهمین اساس توجیه پیدا می کند. این نوع پایش باید ضمن پایش مداوم شاخص های تولید و اقتصاد، بتواند تصمیم گیران را در تدوین راهبردهای مناسب توسعه اقتصادی یاری نماید. سامانه های داده مکانی پایش جهتش تولید (پاجت)، چارچوبی برای جمع آوری، توسعه و تفسیر داده های منظم و نامنظم مربوط به واحدهای تولیدیرا فراهم می آورند و از این طریق به هرچه موثر تر شدن فعالیت ها، فناوری مورد استفاده و سرمایه گذاری ها و اعطای تسهیلات به واحد تولیدی کمک می نماید.

مستندات معرفی محصول

کاتالوگ

نرم افزار سالنامه آماری

 

نرم افزار سالنامه آماری به منظور ارائه به هنگام اطلاعات آماري مهم و اساسی براي رفع نیازهاي آماري اسـتفاده کنندگان و بـه حـداقل رساندن مراجعات آنان به سازمانهاي متعدد تولیدکننده آمار، اقدام به تهیه، تدوین و انتشار به هنگام جداول آماری گوناگون آماري و طراحی پایگاه اطلاعات آماري نموده است. لذا این سامانه امکان ایجاد سالنامه ،فصلنامه و جداول مختلف مربوط به آنها را ایجاد کرد و محاسباتی را روی داده های آنها ایجاد نمود و برای تطبیق داد ها ی جداول آماری از اعتبار سنجی داخلی و خارجی استفاده نمود. همچنین می توان خروجی ورد را از جداول استخراج نمود .

مستندات معرفی محصول

نرم افزار اطلس سرمایه گذاری

 

• امکان بارگذاری لایه های مکانی با فرمت های مختلف، امکان ترجمه فیلد ها و ...

• دسترسی سریع سرمایه گذاران به کلیه فرصت های سرمایه گذاری استان در کنار مجموعه ای از بروز ترین اطلاعات مکانی و توصیفی استان

• قابلیت تحلیل فضایی مکان طرح نسبت به زیر ساخت های استان

• نقشه هوشمند جهت بررسی حریم های ممنوعه بر اساس نوع فعالیت و مکان مورد نظر سرمایه گذار

• امکان بارگذاری لکه های دارای پتانسیل یا لکه های دارای ممنوعیت بارگذاری و بررسی گزینه های سرمایه گذاری نسبت به آنها  و موارد دیگر

 

مستندات معرفی محصول

برخی از مشتریان ما

برخی از رضایت نامه مشتریان

تماس با ما

آدرس : تبریز - خیابان هفت تیر - ساختمان هواپیمایی ایران ایر - شرکت سترگ اندیشه ایرانیان

تلفن تماس : 33109530-041 - 09023081338

فاکس : 33109532-041

کد پستی : 5154815574

 

نمایندگی اصفهان : اصفهان - خیابان معراج - خیابان زرین کوب - کوچه اندیشه

تلفن تماس: 09139070874
 


 

محصولات
  • نرم افزار یکپارچه آمار
  • نرم افزار زیرساخت داده مکانی
  • نرم افزار هوش سازمانی
  • نرم افزار پایش جهش تولید
  • نرم افزار سالنامه آماری
  • نرم افزار اطلس سرمایه گذاری
آمار بازدید
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت سترگ اندیشه ایرانیان می باشد و تمامی کالاها و خدمات اين وب سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است