Skip to Content

محصولات و خدمات

نرم افزار یکپارچه آمار

 

داده یکی از مهم ترین منابع استراتژیک مدیران و کارشناسان می باشد، لذا این سامانه امکان دسترسی سریع و آسان به داده ها را برای هر کاربر فراهم می نماید تا براساس سطوح دسترسی بتوانند داده ها را مشاهده یا گزارش گیری نمایند و از آخرین تغییرات داده ها آگاه شوند. 

امکان مشاهده گزارش به صورت نقشه و نمودار با سری زمانی و انیمیشن و همچنین دانلود نقشه و نمودار و گرفتن خروجی اکسل از داده ها و تهیه گزارش پیشرفته با امکان محاسبه رتبه، سهم از کل، نرخ رشد و ... را فراهم می آورد.

مستندات معرفی محصول

نرم افزار زیرساخت داده مکانی

 

این نرم افزار با ایجاد لایه های جغرافیایی و پشتیبانی از انواع داده با فرمت های مختلف و همچنین امکان اعمال اسلوب به لایه ها،  زیرساخت داده مکانی جامع و قدرتمندی را فراهم می آورد. 

همچنین قابلیت تعریف ومدیریت انواع فراداده برای لایه انتخابی و افزودن مخزن داده و امکان اضافه کردن مدل های سه بعدی،  استفاده از سرویس فرنگار و سرویس تصاویر واسلوب ساز از ویژگی های دیگر این نرم افزار می باشد.

مستندات معرفی محصول

کاتالوگ

نرم افزار هوش سازمانی

 

مجموعه ای از ابزارها و قابلیت ها می باشد که نیازمندی های یک سازمان را در سطوح مختلف پوشش می دهد و به مدیران جهت تصمیم گیری مبتنی بر داده کمک می کند.این نرم افزار ابتدا بانک اطلاعاتی قوی از داده ها ایجاد می نماید و در نهایت خروجی ها و شاخص های مورد نظر را به صورت کاربردی ترین حالت در قالب نقشه، نمودار و جدول در اختیار قرار می دهد.

نرم افزار پایش جهش تولید

 

بخش صنعت (تولید کارخانه ای) یکی از مهم ترین بخش های اقتصادی کشورهاست که نقش مهمی در تولید و اشتغال کشورها دارد. حوزه صنعت یکی از حوزه های مهم و تاثیر گذار در توسعه کشورها محسوب می گردد. پایش تولید و سرمایه گذاری کارگاهی برهمین اساس توجیه پیدا می کند. این نوع پایش باید ضمن پایش مداوم شاخص های تولید و اقتصاد، بتواند تصمیم گیران را در تدوین راهبردهای مناسب توسعه اقتصادی یاری نماید. سامانه های داده مکانی پایش جهتش تولید (پاجت)، چارچوبی برای جمع آوری، توسعه و تفسیر داده های منظم و نامنظم مربوط به واحدهای تولیدیرا فراهم می آورند و از این طریق به هرچه موثر تر شدن فعالیت ها، فناوری مورد استفاده و سرمایه گذاری ها و اعطای تسهیلات به واحد تولیدی کمک می نماید.

مستندات معرفی محصول